Biz Kimiz

ARS Kimya Endüstriyel Bakım Kimyasalları | Nereden Geldik, Nereye Gidiyoruz.
ARS KİMYA

Nereden Geldik, Nereye Gidiyoruz

2000'li yıllarda kimya sektörüne atılan ilk adımlarla başlayan uzun bir yolculuk, şimdiki kuşağın beeslendiği bilgi ve tecrübe birikiminin temelini oluşturdu. ARS'nin gelişiminin arkasındaki genç, dinamik ve güler yüzlü kadronun başarınının ilkeleri: Zamana ayak uydurma isteğiyle srekli kendini yenileyen, sınırları zorlayan, yaşadığımız coğrafyaya, insancıl değerlerine dikkat eden farklı bir anlayış... Ticari ahlakla dürüstlüğü pusula bilmiş, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermeyen; kazanırken kazandırmayı ve müşteri mutluluğnu ilke edinmiş bir yaklaşım.


Kaliteli Ürün

Dürüst Ticaret

Mutlu Müşteri

KALİTE BELGELERİMİZ


Kalite Belgesi

Marka Tescil

PuzzleChem Logo

Kalite Belgesi

Marka Tescil

Misyonumuz

Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri taleplerini taahhğt edildiği şekilde karşılamak zamanında teslim etmek, bunu yaparken şeffaflık ve objektiflik prensibi ile hareket eden uzman kadrosuyla gelişen ürün ve hizmet çeşitliliği sunan, kurumsallaşmayı başarmış müşteri memnuniyeti sağlayan modern ve öncü bir firma olmayı misyonumuz olarak belirledik.

Vizyonumuz

Firmamızın üstlendiği vizyon ise, misyonumuzu canlı ve dinamik kılmak, ortaya çıkan yenilikleri izleyerek sürekli değişim ve gelişimi takip ederek ekip çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluışturmaktır. Sahip olduğumuz sektörel bilgi, kendi geliştirdiğimiz ürün ve servislerimizle müşterilerimize özel esnek çözümler ve değer üreterek yurt içi ve yurt dışı pazarda önde gelen bir firma olmak. Koşulsuz müşteri memniyetini ilkesi ve bizlerle ayırmış olduğunuz samana saygı duymak firmamızın vizyonudur..

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyacını anlayarak beklentilerinin sağlamak üzere yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetler sağlamak için sürekli çaba göstermek. Çalışan personelin daha verimli üretken ve kaliteye önem veren düşünceye sahip olabilmesi için sürekli eğitim ve seminerlere tabi tutmak. Çalışanların sistemi sorgulaması ve geliştirici eleştiri ve öneri getirmeleri hakları ve görevidir. Müşteri memnuniyetinin üsst seviyede sağlanabilmesi için tedarikçilerimizin kalite seviyelerinin yükseltmelerine destek olmak. Çervere ve insana saygı çerçevesinde çalışmak ve bu prensibi tüm çalışanlarımız da yaşam felsefesi haline getirmek. Varlığımızın müşteri varlığı ve devamlılığı ile sağlandığı bilerek müşteri beklentilerini karşılayan ve aşan, müşterilerin yaşam tarzlarını takip edip önceden algılayan ve yanıt veren müşteri memnuniyeti prensibi temel ilke kabul etmek.

Referaslarımız

2000'li yıllardan bugüne kadar bir çok küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar ile çalıştık. Şimdiye kadar her zaman ilke edindiğimiz Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet ve Mutlak Müşteri memnuniyeti ilkelerimiz ile sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Hemen Bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  •   Orta Mh. Aktape Cd. No:2
         Orhanlı - Tuzla/İstanbul
  •   0216 593 19 85
  •   0216 593 19 87
  •  info@arskimya.com

Hakkımızda

2000'li yıllarda kimya sektörüne atılan ilk adımlarla başlayan uzun bir yolculuk, şimdiki kuşağın beeslendiği bilgi ve tecrübe birikiminin temelini oluşturdu. ARS'nin ...


Devamını Oku